2.2.5. Вкладка “Маршрути” | Desyde GPS Tracker

2.2.5. Вкладка “Маршрути”

 

На вкладці “Маршрути” користувач отримує інформацію у табличному вигляді про існуючі маршрути та на електронній карті у вигляді лінії заданого маршруту та позначених значком Контрольна точка контрольних точок - зупинок транспортного засобу.

Натиснувши на кнопку Додати маршрут, у спливаючому вікні «Створити маршрут» здійснюється додавання нового маршруту.

Кнопки Редагувати та Перегляд активуються натисканням на певний рядок таблиці. Редагування здійснюється у спливаючому вікні «Редагувати маршрут», після натискання кнопки Редагувати.

Після натискання  кнопки Перегляд відображається таблиця контрольних точок маршруту.

При наведенні курсора мишки на значок   контрольної  точки у спливаючому вікні  відображається додаткова інформація по даній точці. Натиснувши кнопку Перегляд користувач отримує табличний варіант списку контрольних точок маршруту. Додати нову контрольну точку можна у спливаючому вікні «Оберіть контрольну точку», після натискання кнопки Додати.

При натисканні на певний рядок таблиці контрольних точок активуються кнопки редагування та зміни позиції цієї точки у маршруті. Редагування точки здійснюється у спливаючому вікні «Редагувати».

Зміна позиції здійснюється натисканням кнопок Вниз, Вгору. Посилання  Маршрути дозволяє користувачу повернутися до таблиці маршрутів.

 

Спеціальні позначення

 

значок «Контрольна точка»

значок  «Активна контрольна точка»

«Перегляд»

«Додати маршрут»

кнопка «Редагувати»

«Додати»

«Вниз»

«Вгору»

кнопка «Створити»

кнопка «Зберегти»
Маршрути Посилання «Маршрути»