Desyde GPS Tracker

Додаткові датчики

Будь-який механізований об’єкт моніторингу може бути обладнаний додатковими датчиками, які мають інформаційно-контролюючі функції:

  • Тривожною кнопкою для виклику служб екстреного реагування.
  • Датчиком контролю палива.
  • Датчиком вивантаження вантажу.
  • Датчиком відчинення, зачинення дверей.
  • Датчиком, який за певних умов, контролює пасажиропотік.
  • Вимкнення двигуна на відстані та іншими датчиками, в залежності від потреб клієнта.

Голосовий інформер

Системою «Трекер» передбачена унікальна для українського ринку функція – «Голосовий інформер». Суть її полягає в тому, що за певною географічною точкою на мапі закріплюється голосове повідомлення, що буде озвучено автоматично, щойно об’єкт моніторингу перетне межі цієї точки, за умови що обладнання підтримує таку функцію. Це можуть бути:

  • Назви зупинок громадського транспорту.
  • Реклама бізнес об’єктів.
  • Повідомлення, що нагадують про важливі моменти робочого процесу, тощо.

Вхід в систему

Адміністратор, згідно наданого йому статусу, може віддалено увійти в систему, отримати необхідну інформацію та втрутитись в роботу системи. Як приклад – віддалено вимкнути двигун.

Поточний стан

На сторінці «Моніторинг» відображений перелік об’єктів організації, на які встановлено обладнання моніторингу. Поточний стан кожного об’єкту відображається в зручній формі. Використовуючи додаткові опції, можливо вибрати тільки ті об’єкти, місцезнаходження яких цікавить на даний момент.

Історія пересування

Для кожного об’єкту моніторингу існує можливість перегляду його пересування. Можливо переглянути траєкторію руху за сьогоднішній день, час та місце початку і закінчення руху. Якщо цікавить історія руху об’єкту за попередній час, потрібно обрати початковий і кінцевий день та час. За допомогою програвача маршруту можливо прослідкувати траєкторію пересування об’єкту моніторингу, змінювати швидкість перегляду чи обирати потрібний проміжок часу.

Список об’єктів моніторингу

На сторінці «Транспорт», яка створена для організації, що відслідковує механізованій об’єкти, описані необхідні дані про транспортні засоби: номер, водій, IMEI навігаційного пристрою, вид транспортного засобу. Використовуючи дану сторінку можливо додавати транспортні засоби, редагувати або видалити інформацію про них.

Контрольні точки та маршрути

На сторінці «контрольні точки» можливо переглянути контрольні точки, які можуть бути задані для певного рухомого об’єкту, наприклад, для автомобіля, що повинен вивантажити вантаж в певному місці чи для торгового агента, який повинен відвідати торгові точки чи інші об’єкти і так далі.

Тут можливо обрати необхідну контрольну точку, перемістити її, створити нову, редагувати існуючу. По заданим контрольним точкам будуються маршрути рухомих об’єктів. Використовуючи цю сторінку, можливо створювати нові маршрути, редагувати та знищувати існуючі. Система «Трекер» може автоматично визначати маршрути по заданим точкам. Наприклад, у вашого працівника маршрут змінюється кожен день в залежності від дня тижня.

Проаналізувавши контрольні точки – система визначає заданий номер маршруту, та відстежує проходження наступних контрольних точок цього маршруту.

Формування звітів

Використовуючи контрольні точки, маршрути та зібрану інформацію, можливо швидко сформувати звіти про пересування рухомих об’єктів, про витрату палива та інші замовлені звіти. Проаналізувавши траєкторію пересування об’єктів, можливо провести оптимізацію використання витратних матеріалів, шляхом покращення логістики.