2.2.4. Вкладка “Контрольні точки” | Desyde GPS Tracker

2.2.4. Вкладка “Контрольні точки”

 

Функція додавання та редагування точок, за якими будуються маршрути та проводиться аналіз руху транспорту, представлена на вкладці “Контрольні точки”.

Контрольні точки представлені таблицею з відповідною назвою та візуально зображені на електронній карті значком Контрольна точка. Також при наведенні курсором мишки на значок контрольної точки у спливаючому вікні відображається додаткова інформація по даній точці.

Таблицю можна сортувати, натиснувши посилання Контрольні точки , назву колонки. Натиснувши кнопку Показати всі або Заховати всі, або вибравши окремі контрольні точки натисканням на радіо-кнопку, користувач отримує зображення контрольніих точок на електронній карті. Натисканням на певний рядок таблиці користувач активує кнопку Редагувати - редагування цієї точки відбувається у спливаючому вікні «Редагування контрольної точки».

При цьому зображення контрольної точки змінюється на Активна контрольна точка. Електронна карта на вкладці “Контрольні точки” має три режими, які представлені панеллю  з кнопками (Огляд карти, Створити, Перемістити) у нижній її частині.

За замовчуванням карта представлена у режимі  “Огляд карти”. При цьому користувач має можливість звичного масштабування та пересування по карті. У режимі “Створити” користувач додатково має можливість створення контрольної точки у будь-якому місці карти, натиснувши ліву кнопку мишки. У спливаючому вікні відображаються опції створення точки з відповідною кнопкою Створити.

Режим “Перемістити” дає можливість редагування точки шляхом перетягування значка точки з одного місця на інше. Перетягування відбувається за допомогою натискання значка лівою кнопкою мишки і безпосередньо перетягування на інше місце електронної карти. При цьому у спливаючому вікні відображаються опції редагування точки з відповідною кнопкою Зберегти.

 

Спеціальні позначення

 

значок «Контрольна точка»

значок  «Активна контрольна точка»

кнопка «Показати всі»

кнопка «Заховати всі»

кнопка «Редагувати»

кнопка «Створити»