Підсумки Таксі-Експо 2009 | Desyde GPS Tracker

27-28 листопада ТОВ "Дісайд ЛТД" брала участь у міжнародній виставці-форумі "Таксі-експо 2009", яка проходила в м.Утрехт, Нідерланди.

Участь в цьому заході брали провідні європейські компанії, що розробляли проекти для підтримки роботи бізнесу пасажирських перевезень.

Наш продукт - "Дісайд GPS-таксі" - був представлений поза конкурсом, проте привернув увагу та, навіть, здивував учасників конкурсу високим рівнем якості виконання, простотою та зручністю у використанні для кінцевого клієнта.

Під час виставки провідні спеціалісти компанії "Дісайд ЛТД" ознайомились з представленими розробками європейських компаній, які мають відношення до організації роботи служб таксі, та взяли активну участь в переговорах з престижними компаніями. Спілкування з представниками Autocab – найбільшої компанії в Європі, розробника рішень для операторів таксі та перевізників, а також з представниками компанії «Tom Tom» - лідера з виробництва навігаційних систем в Європі, дало реальну нагоду для обміну досвідом в сфері розробки програмного забезпечення. Представникам компанії Equipment (equipment.nl), що займається розробкою лічильників, сподобались наші розробки. Вони зазначили, що якість продукту дуже висока, виконаний він в доступній та інформативній манері.

Виставка такого рівня – це чудова нагода для кожної компанії-учасника продемонструвати нові розробки, власні унікальні послуги, а також отримати професійну оцінку власних досягнень. Тому, на форумі була представлена компанія, яка продемонструвала спеціалізовані автомобілі, які призначаються для перевезень пасажирів з особливими потребами, що, в свою чергу, високо цінує європейський клієнт. Інша компанія продемонструвала водійські термінали для використання в автомобілях, які призначені  для пасажирських перевезень. Водійський термінал містить pos-термінал, яким можливо скористатись для розрахунку карткою через Інтернет.

Загалом, наші працівники отримали безліч яскравих вражень від відвідування виставки-форуму «Таксі-експо 2009» та повністю усвідомили той факт, що український виробник програмного забезпечення може конкурувати з найпрестижнішими компаніями Європи, а в деяких аспектах, бути більш привабливим, з точки зору ціна-якість, ніж європейські колеги.