2.2.2. Вкладка “Моніторинг” | Desyde GPS Tracker

2.2.2. Вкладка “Моніторинг”

 

На вкладці “Моніторинг” користувач отримує інформацію у табличному вигляді та на електронній карті. Ліворуч розташована таблиця  “Моніторинг транспорту”, праворуч електронна карта. Таблиця “Моніторинг транспорту” дозволяє користувачу отримувати інформацію про транспортні засоби та їх  поточний стан. Зображення стану транспортного засобу відображається навпроти кожної його назви. Нижче таблиці, на панелі, розташовано пояснення  позначок   поточного  стану  транспортних  засобів (статусів)  та  їх  значення.

Крім того, користувач може фільтрувати таблицю за ознаками - компанія, тип, маршрут, натиснувши  відповідне значення у відповідному спадаючому списку (Компанії, Типи транспортних засобів або Маршрути) вище таблиці. За замовчуванням у спадаючому списку компаній відображається перша компанія, якщо вона не єдина, тобто фільтрація відбувається по цій компанії. Далі по всіх типах та всіх маршрутах.

В залежності від інформації у таблиці та від дій користувача, на електронній карті з’являються зображення транспортних засобів, які відрізняються за типом, наприклад:    значок Грузовий транспортний засіб;    та відображають його поточне положення.  Пересуваючи повзунок карти або натискаючи значки повзунка   
Збільшення масштабу,       Зменшення масштабу можна змінювати масштаб карти, а за допомогою мишки переміщувати карту у відповідному напрямку. Натиснувши кнопку  Показати всі, Заховати всі , або вибравши окремі транспортні засоби натисканням на радіо-кнопку,  користувач отримує зображення транспортних засобів на електронній карті.
Наведення курсора мишки на значок транспортного засобу на карті відображає у спливаючому вікні ( Додаткова інформація ) додаткову інформацію про його стан та особливі властивості.

Натиснувши безпосередньо на  рядок з назвою транспортного засобу, користувач отримує на карті виділене зображення відповідного транспортного засобу а також активовану кнопку      Історія.
При натисканні на кнопку Історія у лівій частині користувач отримує табличну інформацію про події транспортного засобу (зупинка, запалення, тощо), час події та тривалість. Події відображаються у таблиці відповідними значками. Інформацію про події можна роздрукувати, попередньо переглянувши  у друкованій версії, натиснувши кнопку Версія для друку.  Посилання  Моніторинг транспорту слугує для повернення до таблиці моніторінгу.

Період, за який відображається історія подій, можна змінити, натиснувши кнопку  Змінити період, та вибравши відповідний інтервал часу у спливаючому вікні  «Інтервал часу».

Натиснувши на кнопку Показати історію, користувач отримує інформацію про історію подій за вибраний період часу. Якщо інформація за вибраний період є достатньо об’ємною для одночасного завантаження, тоді історія розподіляється на декілька частин-періодів.  При цьому користувач отримує відповідне попередження.

Інформацію по кожному періоду можна побачити, натиснувши відповідне посилання Період .

Загальну відстань пройденого шляху зображено під таблицею подій. На електронній карті відображається лінія руху транспортного засобу з відзначенням початкової  та кінцевої  точки (значки Початкова точка, Кінцева точка).

У нижній частині карти розташовано панель анімації маршруту.

Натиснувши на кнопку  Анімація маршруту можна  прокрутити маршрут від початкової до кінцевої точки, або від певної точки, натиснувши відповідно мишею на повзунок маршруту. Транспортний засіб при анімації маршруту відображається спеціальним значком Анімація транспорту. При наведенні миши на  повзунок маршруту відображається дата,час і відстань від початкової точки маршруту.

Швидкість анімації можна задати рухаючи повзунок швидкості. При програванні маршруту праворуч від повзунка швидкості відображається дата, час, пройдена та загальна відстань маршруту та швидкість транспорту в певній точці , наприклад 10-06-2010 11:57,   9.6км / 56.2км ,  26 км/год . Натиснувши кнопку Пауза анімації маршруту,  можна зупинити анімацію маршруту.

 

Спеціальні позначення

 

 

Моніторинг транспорту посилання «Моніторинг транспорту»

«Вантажний транспортний засіб»

«Маршрутний    транспортний засіб»

«Поливальний транспортний засіб»

посилання «Період»

радіо-кнопка

кнопка «Історія»

спадаючий список «Компанії»

спадаючий список «Типи транспортних засобів»

спадаючий список «Маршрути»

повзунок карти

кнопка «Збільшення масштабу»

кнопка «Зменшення масштабу»

кнопка «Показати всі»

кнопка «Заховати всі»

кнопка «Версія для друку»

кнопка «Змінити період»

кнопка «Показати історію»

значок «Початкова точка»

значок  «Кінцева точка»

значок «Анімація транспорту»

значок «Подія-зупинка»

значок «Подія-поливання»

значок «Подія-запалення увімкнене»

значок «Подія-запалення вимкнене»

значок «Повзунок швидкості»

кнопка «Анімація маршруту»

кнопка «Пауза анімації маршруту»